Inne zawody

WYNIKI

maratonu spławikowego o Puchar Koła INA rozegranego w dniu 17 sierpnia 2019 r.  na j. Starzyc (Chociwel)

Zajęte miejsce

Skład drużyny / imiona i nazwiska zawodników

Waga złowionych ryb (g = pkt.)

I tura

II tura

III tura

Razem

1.

Piotr Bryła
Tomasz Pawelec

3410

2695

4350

10 455

2.

Emilian Konieczny
Tomasz Szyszkowski

3110

1945

3300

8 355

3.

Piotr Miszczuk
Wiesław Wątroba

2885

2340

2590

7 815

4.

Przemysław Motyliński
Józef Markiewicz

3045

965

3375

7 385

5.

Arkadiusz Michalski
Zdzisław Michalski

1485

2770

2450

6 705

6.

Eugeniusz Arapinowicz

Ryszard Matyjaszczyk

1715

955

3880

6 550

7.

Wiesław Podgórski
Michał Iwanicki

2145

1005

2750

5 900

8.

Adam Siedlecki
Marcin Siedlecki

1355

1445

3060

5 860

9.

Andrzej Kaczmarek

Roman Gąsowski

1655

1505

1360

4 520

10.

Arkadiusz Olszewski
Grzegorz Wysocki

1635

1435

865

3 935

11.

Ryszard Lewandowski
Krzysztof Bandach

1890

580

1305

3 775

12.

Krzysztof Perczak
Kazimierz Perczak

2340

845

585

3 770

13.

Marcin Majchrzak
Szczepan Majchrzak

915

1365

1305

3 585

14.

Paweł Kiełbowicz
Tomasz Mordziński

775

1465

1250

3 490

15.

Paweł Nadolski
Marcin Kasicki

785

610

2060

3 455

16.

Jan Medyński

Krzsztof Zaremba

1420

815

980

3 215

17.

Andrzej Wolski
Robert Felisiak

830

610

1125

2 565

18.

Bogdan Zarucki
Sylwia Zarucka

770

750

825

2 345

19.

Jan Malcew

Grzegorz Szczerkowski

505

385

385

1 275


WYNIKI

zawodów wędkarskich w dyscyplinie spławikowej o Puchar Prezesa Koła INA w dniu 22.06.2019 r.  jezioro Białe (Kiczarowo Stodoła)

L.P.

Imię i nazwisko

Nr start.

Ilość zdobytych punktów
g = 1pkt.

Zajęte miejsce

1.

Tomasz Pawelec

7

5400

1.

2.

Arkadiusz Michalski

18

5085

2.

3.

Krzysztof Zaręba

5

4910

3.

4.

Grzegorz Michalski

16

3830

4.

5.

Wojciech Lewandowski

14

3345

5.

6.

Eugeniusz Arapinowicz

1

2920

6.

7.

Zbigniew Raducki

3

2780

7.

8.

Ryszard Lewandowski

22

2583

8.

9.

Jan Medyński

11

1925

9.

10.

Grzegorz Terlecki

4

1900

10.

11.

Piotr Bryła

17

1585

11.

12.

Krzysztof Gronek

6

1045

12.

13.

Aleksander Piechocki

2

1005

13.

14.

Paweł Nadolski

21

885

14.

15.

Józef Surma

12

700

15.

19.

Robert Felisiak

8

685

16.

16.

Mariusz Sobczyk

19

655

17.

17.

Marcin Parka

10

500

18.

18.

Zygmunt Gronek

13

430

19.

20.

Zbigniew Terlecki

9

175

20.

21.

Danuta Rogińska

15

0

21.

22.

Kazimierz Krajewski

20

0

21.

23.

Ireneusz Truszkowski

23

0

21.


WYNIKI

maratonu spławikowego o Puchar Koła INA rozegranego w dniu 18 sierpnia 2018 r.  na zb. Sicina

Nr stanowiska

Skład drużyny / imiona i nazwiska zawodników

Waga złowionych ryb (g)

Zajęte miejsce

I tura

II tura

III tura

Razem

18

Przemyslaw Motyliński

Krzysztof Zaklukiewicz

3345

2870

2900

9 115

1.

10

Tomasz Pawelec

Piotr Bryła

2045

1915

3000

6 960

2.

6

Robert Molski

Jagoda Markanicz

3320

1380

2085

6 785

3.

16

Paweł Kiełbowicz

Marcin Majchrzak

1420

1815

3260

6 495

4.

2

Jarosław Walczak

Damian Walczak

2200

1405

2090

5 695

5.

7

Zbigniew Raducki 

Paweł Polak

1725

1420

1440

4 585

6.

15

Ryszard Matyjaszczyk

Stefan Wołkowicz

1005

600

2295

3 900

7.

14

Zdzisław Jokel

Ireneusz Ratajczyk

1365

1115

1335

3 815

8.

13

Robert Felisiak

Ryszard Lewandowski

1015

870

1925

3 810

9.

4

Piotr Łucko

Gabriel Łucko

435

740

2480

3 655

10.

3

Jan Medyński

Krzysztof Zaręba

235

725

2405

3 365

11.

17

Mirosław Dębski

Roman Gąsowski   

335

990

2025

3 350

12.

9

Ryszard Krotochwil

Zdzisław Michalski

1285

795

1180

3 260

13.

11

Grzegorz Otocki

Sebastian Wolak

315

365

780

1 460

14.

12

Filip Szczęsny

Bronisław Zalewski

0

0

1065

1 065

15.

5

Jan Malcew

Grzegorz Szczerkowski

0

0

315

315

16.


WYNIKI

zawodów wędkarskich w dyscyplinie spławikowej o Puchar Prezesa Koła INA w dniu 30.06.2018 r.  jezioro Białe Kiczarowo Stodoła

L.P.

Imię i nazwisko

Nr start.

Ilość zdobytych punktów
g = 1pkt.

Zajęte miejsce

1.

Piotr Bryła

5

4880

1

2.

Arkadiusz Michalski

15

4060

2

3.

Zbigniew Terlecki

1

3780

3

4.

Tomasz Pawelec

18

3500

4

5.

Krzysztof Bandach

17

3380

5

6.

Eugeniusz Arapinowicz

3

2800

6

7.

Józef Surma

12

2530

7

8.

Jan Medyński

14

2000

8

9.

Krzysztof Zaremba

7

2000

8

10.

Wojciech Lewandowski

13

1300

9

11.

Roman Kwaśnik

11

1130

10

12.

Robert Felisiak

2

1010

11

13.

Grzegorz Terlecki

4

570

12

14.

Zbigniew Raducki

6

560

13

15.

Tomasz Szumilik

16

300

14

16.

Łukasz Baraniak

8

0

15


WYNIKI

maratonu spławikowego o Puchar Koła INA
rozegranego w dniu  6 sierpnia 2017 r.  na zb. Sicina

L.p. Skład drużyny / imię i nazwisko
Nr stanowiska

Ilość przyznanych punktów (1g = 1 pkt)

 

I tura

II tura

III tura

Razem Zajęte miejsce
1 Mirosław Dębski, Sebastian Szustak 9 2410 1980 3550 7940 1
2 Ryszard Lewandowski, Krzysztof Banach 18 1990 2870 2120 6980 2
3 Marcin Majchrzak, Piotr Łucko 10 1290 2630 2790 6710 3
4 Krystian Misztal, Dawid Bogusz 13 1350 2060 3150 6560 4
5 Eugeniusz Arapinowicz, Ryszard Matyjaszczyk 4 1000 2090 2800 5890 5
6 Stefan Wołkowicz, Bogusław Świniarski 11 2530 1810 1350 5690 6
7 Andrzej Kaczmarek, Andrzej Słowik 16 820 2280 2570 5670 7
8 Jan Medyński, Krzysztof Zaręba 15 960 1820 2400 5180 8
9 Adam Siedlecki, Stanisław Czerwiński 1 2980 560 1270 4810 9
10 Paweł Kiełbowicz, Wiktor Smuga 12 1320 1400 1340 4060 10
11 Andrzej Wolski, Robert Felisiak 17 420 1630 1970 4020 11
12 Robert Molski, Jagoda Markanicz 14 410 830 1790 3030 12
13 Roman Gąsowski, Zdzisław Michalski 2 220 680 1050 1950 13
14 Przemysław Motyliński, Radosław de Boen Pawulski 8 520 710 520 1750 14
15 Zbigniew Raducki, Roman Kwaśnik 5 260 0 1000 1260 15
16 Bogusław Jabłoński, Ryszard Krotofil 3 310 320 410 1040 16
17 Łukasz Jażdżyk, Michał C. 7 220 290 270 780 17
18

Sylwia Zarucka, Bogdan Zarucki

6 340 0 0 340 18


WYNIKI

zawodów wędkarskich w dyscyplinie spławikowej o Puchar Prezesa Koła INA
w dniu 10.06.2017 r.  jezioro Pyrzyckie

L.p. Imię i nazwisko
Nr. startowy

Ilość punktów

(1g = 1pkt)

Zajęte miejsce
1 Wojciech Lewandowski 13 5390 1
2 Zbigniew Terlecki 9 3990 2 oraz największa ryba zawodów
3 Grzegorz Terlecki 12 3710 3
4 Tomasz Pawelec 8 3210 4
5 Józef Surma 4 2810 5
6 Eugeniusz Arapinowicz 7 2530 6
7 Marcin Szczepaniak 5 1490 7
8 Grzegorz Woźniak 3 940 8
9 Roman Kwaśnik 1 890 9
10 Łukasz Ragaman 2 570 10
11 Tomasz Szmulik 11 490 11
12 Henryk Kapczyński 14 0 12
13 Zbigniew Raducki 10 0 12

 

© Koło PZW Nr 46 INA w Stargardzie