Zawody gruntowe

Wyniki zawodów w dyscyplinie gruntowej „zakończenie sezonu”  w dniu 19.11.2023 r. rzeka Odra, Kanał Parnicki (Obwód nr 5)

L.P.

Imię i nazwisko

Nr start.

Ilość zdobytych punktów g = 1pkt.

Zajęte miejsce

1.

Arkadiusz Michalski

4

8585

1

2.

Grzegorz Michalski

7

8316

2

3.

Bogdan Zarucki

18

5849

3

4.

Rafał Ściężor

11

5265

4

5.

Krzysztof Barczak

15

4511

5

6.

Jakub Szymaniec

12

4302

6

7.

Adam Belka

22

4222

7

8.

Eugeniusz Arapinowicz

1

4022

8

9.

Jan Medyński

2

3939

9

10.

Krzysztof Zaręba

3

3905

10

11.

Robert Felisiak

20

3898

11

12.

Ryszard Lewandowski

13

3860

12

13.

Piotr Bryła

17

3511

13

14.

Tomasz Pawelec

14

2720

14

15.

Emil Jeremiejczyk

21

2305

15

16.

Zbigniew Raducki

8

2158

16

17.

Grzegorz Wysocki

9

1862

17

18.

Roman Kwaśnik

6

1407

18

19.

Krzysztof Pawłowski

10

1285

19

20.

Paweł Jeremiejczyk

15

981

20


ZESTAWIENIE WYNIKÓW INDYWIDUALNYCH 2023 rok

RODZAJ ZAWODÓW: gruntowe o tytuł Mistrza Koła

Lp.

Imię i nazwisko

I    T U R A
j.Białe Kiczarowo
12 marca

II   T U R A
Odra Parnica Reno
3 września

III T U R A
Odra Parnica Reno
15 października

Podsumowanie cyklu grant prix

Waga (g) pkt.

Ilośc pkt. w turze

Waga (g) pkt.

Ilośc pkt. w turze

Waga (g) pkt.

Ilośc pkt. w turze

Łącznie waga (g) pkt.

Łącznie pkt.

Zajęte miejsce

1

Arkadiusz Michalski

3900

1

8115

1

16700

1

28715

3

1

2

Grzegorz Michalski

3595

2

8110

2

11790

3

23495

7

2

3

Piotr Bryła

2690

4

4200

8

13430

2

20320

14

3

4

Krzysztof Zaręba

2590

5

4730

5

5765

7

13085

17

4

5

Ryszard Lewandowski

2340

7

4270

7

9030

5

15640

19

5

6

Artur Wychowałek

0

16

6195

3

10320

4

16515

23

6

7

Rafał Ściężor

2375

6

4000

9

5615

8

11990

23

7

8

Jakub Szymaniec

3345

3

4615

6

0

17

7960

26

8

9

Adam Belka

0

17

4885

4

8010

6

12895

27

9

10

Eugeniusz Arapinowicz

1835

9

1570

12

2560

15

5965

36

10

11

Jan Medyński

2290

8

860

17

3665

13

6815

38

11

12

Krzysztof Pawłowski

1030

10

690

18

5030

10

6750

38

12

13

Zbigniew Raducki

0

17

2740

10

0

16

2740

43

13

14

Robert Felisiak

885

11

1010

15

0

17

1895

43

14

15

Bogdan Zarucki

0

16

0

19

5390

9

5390

44

15

16

Grzegorz Woźniak

0

17

1680

11

0

17

1680

45

16

17

Roman Kwaśnik

0

16

0

19

4815

11

4815

46

17

18

Tomasz Pawelec

0

17

1455

13

0

17

1455

47

18

19

Krzysztof Chałubiec

0

17

0

19

4000

12

4000

48

19

20

Emil Jeremiejczyk

0

17

1130

14

0

17

1130

48

20

21

Patryk Koko

0

17

0

19

3060

14

3060

50

21

22

Paweł Jeremiejczyk

0

17

990

16

0

17

990

50

22

23

Krzysztof Figiel

0

16

0

19

0

17

0

52

23

24

Ksawery Wychowałek

0

16

0

19

0

17

0

52

23

 


Wyniki zawodów w dyscyplinie gruntowej w dniu 2 kwietnia 2023 r.
rzeka Odra, Kanał Parnicki Reno (Obwód nr 5)

L.P.

Imię i nazwisko

Nr start.

Łączna waga złowionych ryb (g)

Punkty karne   (g) x 2

Ilość zdobytych punktów           g = 1pkt.

Zajęte miejsce

1.

Arkadiusz Michalski

2

9330

0

9330

1

2.

Grzegorz Michalski

17

7470

0

7470

2

3.

Artur Wychowałek

12

7240

0

7240

3

4.

Jan Medyński

8

6530

0

6530

4

5.

Ryszard Lewandowski

18

5860

0

5860

5

6.

Wojciech Lewandowski

1

5620

0

5620

6

7.

Krzysztof Zaręba

16

5600

0

5600

7

8.

Michał Stryjaś

9

5280

0

5280

8

9.

Tomasz Pawelec

10

5120

0

5120

9

10.

Piotr Bryła

3

5074

0

5074

10

11.

Tadeusz Łodyga

11

5040

0

5040

11

12.

Dominik Ławrynowicz

19

5040

0

5040

11

13.

Andrzej Wolski

4

5018

0

5018

12

14.

Krzysztof Pawłowski

23

4230

0

4230

13

15.

Rafał Ściężor

21

4053

0

4053

14

16.

Dawid Gąsowski

15

3470

0

3470

15

17.

Roman Kwaśnik

5

3080

0

3080

16

18.

Eugeniusz Arapinowicz

6

3072

0

3072

17

19.

Grzegorz Woźniak

7

3040

0

3040

18

20.

Jarosław Skoczylas

13

2800

0

2800

19

21.

Bogdan Zarucki

14

2760

0

2760

20

22.

Mirosław Pilarski

22

2099

0

2099

21

23.

Krzysztof Bartos

20

2008

0

2008

22


WYNIKI

zawodów w dyscyplinie gruntowej „Zakończenie sezonu” w dniu 06.11.2022r. rzeka Odra / Kamienie (Obwód nr 5)

L.P.

Imię i nazwisko

Nr start.

Łączna waga złowionych ryb (g)

Punkty karne   (g) x 2

Ilość zdobytych punktów           g = 1pkt.

Zajęte miejsce

1

Arkadiusz Michalski

10

8450

0

8450

1

2

Paweł Kiełbowicz

16

6420

0

6420

2

3

Grzegorz Michalski

20

5720

0

5720

3

4

Ryszard Lewandowski

6

5330

0

5330

4

5

Piotr Bryła

13

5270

0

5270

5

6

Tomasz Pawelec

5

4620

0

4620

6

7

Rafał Ściężor

19

4360

0

4360

7

8

Krzysztof Zaręba

12

4350

0

4350

8

9

Grzegorz Woźniak

1

4130

0

4130

9

10

Jan Medyński

21

3990

0

3990

10

11

Bogdan Zarucki

2

3210

0

3210

11

12

Jarosław Skoczylas

8

3005

0

3005

12

13

Andrzej Wolski

14

2680

0

2680

13

14

Luiza Skoczylas

7

2500

0

2500

14

15

Eugeniusz Arapinowicz

17

2100

0

2100

15

16

Jarosław Jabłoński

15

2030

0

2030

16

17

Jacek Kasprzak

11

2020

0

2020

17

18

Robert Felisiak

18

2000

0

2000

18

19

Łukasz Kaspszak

3

1660

0

1660

19

20

Patryk Koko

4

1560

0

1560

20

21

Grzegorz Wysocki

9

1500

0

1500

21


ZESTAWIENIE WYNIKÓW INDYWIDUALNYCH 2022 rok

RODZAJ ZAWODÓW: gruntowe o tytuł Mistrza Koła  

Lp.

Imię i nazwisko

I    T U R A j.Budzieszowskie 25 czerwca

II   T U R A
 j. Białe
11 września

Podsumowanie cyklu grant prix

Waga (g) pkt.

Ilośc pkt. w turze

Waga (g) pkt.

Ilośc pkt. w turze

Łącznie waga (g) pkt.

Łącznie pkt.

Zajęte miejsce

1.

Arkadiusz Michalski

1800

2

5000

1

6800

3

1

2.

Krzysztof Zaręba

4220

1

2450 4 6670

5

2

3.

Ryszard Lewandowski

1710

3

2777 2 4487

5

3

4.

Piotr Bryła

47

10

2400

5

2447

15

4

5.

Eugeniusz Arapinowicz

1470

4

1170

12

2640

16

5

6.

Grzegorz Michalski

0

14

2660

3

2660

17

6

7.

Michał Stryjaś

1016

6

850

13

1866

19

7

8.

Tomasz Pawelec

0

14

1960

6

1960

20

8

9.

Rafał Ściężor

0

14

1960

6

1960

20

8

10.

Jan Medyński

1

11

1740

9

1741

20

9

11.

Bogdan Zarucki

0

14

1901

7

1901

21

10

12.

Artur Wychowałek

0

14

1840

8

1840

22

11

13.

Krzysztof Charaziński

0

14

1430

10

1430

24

12

14.

Andrzej Wolski

0

14

1320

11

1320

25

13

15.

Jarosław Jabłoński

80

9

530

17

610

26

14

16.

Grzegorz Wysocki

1240

5

0

22

1240

27

15

17.

Ksawery Wychowałek

0

14

780

14

780

28

16

18.

Dominik Ławrynowicz

1008

7

0

22

1008

29

17

19.

Marcin Bartoszewski

0

14

680

15

680

29

18

20.

Grzegorz Woźniak

770

8

0

22

770

30

19

21.

Robert Felisiak

0

14

660

16

660

30

20

22.

Tomasz Szwiec

0

13

0

21

0

34

21

23.

Andrzej Kulawiak

0

14

0

21

0

35

22

24.

Zbigniew Raducki

0

14

0

21

0

35

22

25.

Adam Belka

0

13

0

22

0

35

22

    

 


WYNIKI

zawodów w dyscyplinie gruntowej o tytuł Mistrza Koła – I tura w dniu 09.06.2018 r. rzeka Odra / Kamienie (Obwód nr 5)

L.P.

Imię i nazwisko

Nr start.

Ilość zdobytych punktów
g = 1pkt.

Zajęte miejsce

1.

Arkadiusz Michalski

2

4210

1

2.

Filip Szczęsny

3

4190

2

3.

Eugeniusz Arapinowicz

1

2230

3

4.

Roman Kwaśnik

9

1530

4

5.

Jan Medyński

7

1140

5

6.

Andrzej Wolski

5

950

6

7.

Ryszard Lewandowski

8

830

7

8.

Marcin Szczepaniak

4

430

8

9.

Robert Felisiak

6

0

9

 


ZESTAWIENIE WYNIKÓW INDYWIDUALNYCH 2017 rok

RODZAJ ZAWODÓW: gruntowe o tytuł Mistrza Koła                                                                                                                                          CHARAKTER: indywidualne

(SPŁAWIKOWE, SPINNINGOWE, Itd.)                                                                                                                                                                  (INDYWIDUALNE, DRUŻYNOWE)

 

Lp. Nazwisko i Imię I    T U R A (kanał Parnicki) II   T U R A (kanał Odyńca)

Waga łącznie (g)

(4+7)

Ilość pkt.

(5+8)

Zajęte miejsce
Numer start. Waga (g) Ilość pkt. Numer start. Waga (g) Ilość pkt.
1 2 3 4 5 6 7 8 12 13 14
1 Szczęsny Filip 14 3185 3 4 720 1 3905 4 1
2 Chrobociński Piotr 6 3095 4 2 240 3 3335 7 2
3 Trociuk Bartosz 17 6115 1 16 110 7 6225 8 3
4 Terlecki Grzegorz 2 3200 2 7 0 15 3200 17 4
5 Arapinowicz Eugeniusz 5 1490 16 10 330 2 1820 18 5
6 Szczepaniak Marcin 22 1835 13 14 120 6 1955 19 6
7 Nowak Tobiasz 19 2660 5     16 2660 21 7
8 Zarucki Bogdan 20 2435 6 6 0 15 2435 21 8
9 Terlecki Roman 3 2410 7 9 0 15 2410 22 9
10 Raducki Zbigniew 15 2405 8     16 2405 24 10
11 Lemański Bolesław 21 925 19 11 140 5 1065 24 11
12 Lewandowski Wojciech 4 2355 9     16 2355 25 12
13 Surma Józef 9 2030 10 5 0 15 2030 25 13
14 Parada Robert 8 1940 11 3 0 15 1940 26 14
15 Pawelec Tomasz     23 1 220 4 220 27 15
16 Kołacki Mariusz 16 1865 12     16 1865 28 16
17 Ochlik Tomasz 12 1865 12     16 1865 28 16
18 Kalitkiewicz Przemysław 7 1760 14     16 1760 30 17
19 Ragaman Łukasz 13 1720 15 8 0 15 1720 30 18
20 Kapczyński Henryk 1 1465 17 13 0 15 1465 32 19
21 Wypych Krzysztof 10 1420 18 12 0 15 1420 33 20
22 Jędrzejewski Jan 11 675 20     16 675 36 21
23 Fabisiak Stanisław 18 595 21     16 595 37 22

 

© Koło PZW Nr 46 INA w Stargardzie