Zawody spiningowe

ZESTAWIENIE WYNIKÓW INDYWIDUALNYCH 2019 rok

RODZAJ ZAWODÓW: spinningowe o tytuł Mistrza Koła 

CHARAKTER: indywidualne

Lp.

Nazwisko i Imię

I TURA rz. Ina
  3 luty 2019

I TURA rz. Ina
25 maja 2019

I TURA rz.Odra
22 listopad 2019

Podsumowanie cyklu grant prix

Ilośc zdobytych pkt.

Ilośc pkt. w turze

Ilośc zdobytych pkt.

Ilośc pkt. w turze

Ilośc zdobytych pkt.

Ilośc pkt. w turze

Łącznie pkt.

Zajęte miejsce

1.

Kulpa Waldemar

2350

1

       

1

1

2.

Solski Jacek

1700

2

       

2

2

3.

Kowalski Przemysław

1500

3

       

3

3

4.

Trociuk Bartosz

1450

4

       

4

4

5.

Polak Krzysztof

1300

5

       

5

5

6.

Pawlak Mateusz

1250

6

       

6

6

7.

Nowak Tobiasz

1100

7

       

7

7

8.

Ronkowski Krzysztof

1000

8

       

8

8

9.

Michalski Arkadiusz

580

9

       

9

9

10.

Bagiński Dominik

0

43

       

43

10

11.

Bartoszewski Marcin

0

43

       

43

10

12.

Belka Adam

0

43

       

43

10

13.

Blacharski Jerzy

0

43

       

43

10

14.

Błachuć Mariusz

0

43

       

43

10

15.

Demczuk Waldemar

0

43

       

43

10

16.

Jakubiak Daniel

0

43

       

43

10

17.

Jasiński Piotr

0

43

       

43

10

18.

Jażdżyk Maksymilian

0

43

       

43

10

19.

Kalinowska Barbara

0

43

       

43

10

20.

Kalinowski Paweł

0

43

       

43

10

21.

Kot Karol

0

44

       

44

11

22.

Kwaśnik Roman

0

43

       

43

10

23.

Laszkiewicz Kamil

0

43

       

43

10

24.

Laszkiewicz Mateusz

0

43

       

43

10

25.

Lewczycki Mateusz

0

43

       

43

10

26.

Łopato Cezary

0

43

       

43

10

27.

Maślak Krzysztof

0

43

       

43

10

28.

Michalski Dawid

0

43

       

43

10

29.

Michalski Grzegorz

0

43

       

43

10

30.

Murzicz Dariusz

0

43

       

43

10

31.

Nieźwiecki Karol

0

43

       

43

10

32.

Nowak Kasjan

0

43

       

43

10

33.

Parada Robert

0

43

       

43

10

34.

Polak Paweł

0

43

       

43

10

35.

Prus Dawid

0

43

       

43

10

36.

Rodowański Maciej

0

43

       

43

10

37.

Świniarski Zdzisław

0

43

       

43

10

38.

Wojtanowski Paweł

0

44

       

44

11

39.

Woliński Dawid

0

43

       

43

10

40.

Wolski Ryszard

0

43

       

43

10

41.

Wypych Krzysztof

0

43

       

43

10

42.

Zajdel Krzysztof

0

43

       

43

10

43.

Zarębski Paweł

0

43

       

43

10

44.

Żochowski Tomasz

0

43

       

43

10

45.

Antonowicz Piotr

0

43

       

43

10


ZESTAWIENIE WYNIKÓW INDYWIDUALNYCH 2018 rok

RODZAJ ZAWODÓW: spinningowe o tytuł Mistrza Koła 

CHARAKTER: indywidualne                                                                                                                                                      

Lp.

Nazwisko i Imię

I    T U R A
rz. Ina
10 marca 2018

II   T U R A
j. Sierakowo
9 września 2018

III T U R A
rz. Odra
16 listopad 2018

Podsumowanie
cyklu grant prix

Dłudość (cm)

Ilośc pkt. za wymiar

Ilośc pkt. w turze

Dłudość (cm)

Ilośc pkt. za wymiar

Ilośc pkt. w turze

Dłudość (cm)

Ilośc pkt. za wymiar

Ilośc pkt. w turze

Łącznie długość (cm)

Łącznie pkt.

Zajęte miejsce

1.

Pawelec Tomasz

0

0

24

50

750

5

53

1150

2

103

31

1

2.

Paluszkiewicz Piotr

0

0

25

0

0

22

109

2450

1

109

48

2

3.

Januszewski Józef

22

90

1

0

0

21

0

0

26

22

48

3

4.

Arapinowicz Eugeniusz

0

0

25

0

0

21

49

950

3

49

49

4

5.

Ragaman Łukasz

0

0

24

0

0

22

49

950

4

49

50

5

6.

Malcew Jan

0

0

25

108

1900

1

0

0

27

108

53

6

7.

Woźniak Grzegorz

0

0

25

104,5

1700

2

0

0

27

104,5

54

7

8.

Krzemiński Arkadiusz

0

0

24

101

1550

3

0

0

27

101

54

8

9.

Kapczyński Henryk

0

0

25

57,2

1100

4

0

0

26

57,2

55

9

10.

Sobczyk Mariusz

0

0

24

50

750

5

0

0

27

50

56

10

11.

Stach Robert

0

0

25

24,5

150

6

0

0

27

24,5

58

11

12.

Murzicz Dariusz

0

0

24

0

0

21

0

0

26

0

71

12

13.

Szczepaniak Marcin

0

0

24

0

0

21

0

0

26

0

71

12

14.

Baraniak Łukasz

0

0

24

0

0

21

0

0

27

0

72

13

15.

Bartoszewski Marcin

0

0

24

0

0

22

0

0

26

0

72

13

16.

Blacharski Jerzy

0

0

24

0

0

22

0

0

26

0

72

13

17.

Bryła Piotr

0

0

25

0

0

21

0

0

26

0

72

13

18.

Januszewska Wioletta

0

0

25

0

0

21

0

0

26

0

72

13

19.

Kwaśnik Roman

0

0

24

0

0

21

0

0

27

0

72

13

20.

Mariański Remigiusz

0

0

24

0

0

21

0

0

27

0

72

13

21.

Michalski Arkadiusz

0

0

24

0

0

21

0

0

27

0

72

13

22.

Parada Robert

0

0

24

0

0

22

0

0

26

0

72

13

23.

Trociuk Bartosz

0

0

24

0

0

22

0

0

26

0

72

13

24.

Truszkowski Ireneusz

0

0

24

0

0

22

0

0

26

0

72

13

25.

Wiśniewski Artur

0

0

24

0

0

22

0

0

26

0

72

13

26.

Kamiński Jarosław

0

0

24

0

0

22

0

0

27

0

73

13

27.

Kowalski Przemysław

0

0

24

0

0

22

0

0

27

0

73

13

28.

Lewczycki Mateusz

0

0

24

0

0

22

0

0

27

0

73

13

29.

Orysiak Krystian

0

0

25

0

0

21

0

0

27

0

73

13

30.

Raducki Zbigniew

0

0

25

0

0

21

0

0

27

0

73

13

31.

Skrzypczak Grzegorz

0

0

25

0

0

21

0

0

27

0

73

13

32.

Szczesny Filip

0

0

24

0

0

22

0

0

27

0

73

13

33.

Tomicki Marek

0

0

25

0

0

21

0

0

27

0

73

13

34.

Wieczorkiewicz Hubert

0

0

24

0

0

22

0

0

27

0

73

13

35.

Wojtkun Bolesław

0

0

24

0

0

22

0

0

27

0

73

13

36.

Żochowski Tomasz

0

0

25

0

0

22

0

0

26

0

73

13

37.

Grzegorek Jacek

0

0

25

0

0

22

0

0

26

0

73

13

38.

Fabisiak Stanisław

0

0

25

0

0

22

0

0

26

0

73

13

39.

Jędrzejewski Jan

0

0

25

0

0

22

0

0

26

0

73

13

40.

Rawicka Marta

0

0

25

0

0

22

0

0

26

0

73

13

41.

Kalinowski Paweł

0

0

25

0

0

22

0

0

26

0

73

13

42.

Kalinowska Barbara

0

0

25

0

0

22

0

0

26

0

73

13

43.

Świniarski Zdzisław

0

0

25

0

0

22

0

0

26

0

73

13

44.

Demczuk Waldemar

0

0

25

0

0

22

0

0

26

0

73

13

45.

Wawrzyniak Bogdan

0

0

25

0

0

22

0

0

26

0

73

13


WYNIKI ZAWODÓW SPINNINGOWYCH Z JEDNOSTEK PŁYWAJĄCYCH
„SZCZUPAK SIERAKOWA 2018”

L.p.

Nazwisko i imię

Koło PZW

Łączna długość złowionych ryb (cm)

Zajęte miejsce

1.

Krzemiński Arkadiusz

Ina

63 + 61 = 124

1

2.

Ragaman Łukasz

Ina

64,5 + 53 = 117,5

2

3.

Kwaśnik Roman

Ina

54 + 56 = 110

3

4.

Piuro Sławomir

Niezrzeszony

51 + 53 = 104

4

5.

Skrzypczak Grzegorz

Ina

70

5

6.

Mariański Remigiusz

Ina

63

6

7.

Lewandowski Wojciech

Ina

59

7

8.

Baraniak Łukasz

Ina

53

8

9.

Buczma Mirosław

Kolejarz

50,5

9

10.

Bagiński Dominik

Ina

50

10

11.

Antoniak Zygmunt

Kolejarz

x

11

12.

Chwesiuk Janusz

Ina

x

11

13.

Frątczak Łukasz

Ina

x

11

14.

Grębowicz Jan

Spółdzielca

x

11

15.

Gronek Krzysztof

Ina

x

11

16.

Januszewska Wioletta

Ina

x

11

17.

Januszewski Józef

Ina

x

11

18.

Jażdżyk Maksymilian

Ina

x

11

19.

Kaźmierczak Krzysztof

Ina

x

11

20.

Kleszka Mariusz

Kolejarz

x

11

21.

Kowalski Przemysław

Ina

x

11

22.

Magdziak Dawid (junior)

Lipień

x

11

23.

Magdziak Michał

Ina

x

11

24.

Magdziak Miłosz (junior)

Lipień

x

11

25.

Malcew Jan

Ina

x

11

26.

Mikulski Dariusz

Ina

x

11

27.

Murzicz Dariusz

Ina

x

11

28.

Parada Robert

Ina

x

11

29.

Pawelec Tomasz

Ina

x

11

30.

Pawlikowski Tomasz

Ina

x

11

31.

Raducki Zbigniew

Ina

x

11

32.

Smuga Henryk

Ina

x

11

33.

Smuga Wiktor

Ina

x

11

34.

Sobczyk Mariusz

Ina

x

11

35.

Stach Robert

Ina

x

11

36.

Szczepaniak Marcin

Ina

x

11

37.

Szymański Cezary

Miętus

x

11

38.

Terlecki Zbigniew

Ina

x

11

39.

Wilk Grzegorz

Ina

x

11

40.

Włudarski Andrzej

Ina

x

11

41.

Zajdel Krzysztof

Ina

x

11


ZESTAWIENIE WYNIKÓW INDYWIDUALNYCH 2017 rok

RODZAJ ZAWODÓW: spinningowe o tytuł Mistrza Koła                                                                                                                                          CHARAKTER: indywidualne

(SPŁAWIKOWE, SPINNINGOWE, Itd.)                                                                                                                                                                            (INDYWIDUALNE, DRUŻYNOWE)

 

Zajęte miejsce Nazwisko
i Imię
spinningowo/ muchowe
rzeka INA
7 stycznia
spinningowo/ muchowe
rzeka INA
4 luty
spinningowo/ muchowe
rzeka INA
4 marca
spinningowe
z łodzi
j. Sierakowo
30 kwietnia
spinningowe
z brzegu
rzeka Odra Żabnica
9 września
spinningowe
z brzegu
rzeka Odra Obwód nr 5
23 listopada
spinningowe
z brzegu
rzeka Odra Obwód nr 5
14 grudnia

Łączna ilość punktów

(cm = pkt)

1 Trociuk Bartosz 67   110         177
2 Ławny Jacek        130       130
3 Grzegorek Jacek           90   90
4 Nowak Tobiasz       60     21 81
5 Wójcik Bartosz 74             74
6 Łopato Cezary 73             73
7 Jażdżyk Maksymilian     72          72
8 Truszkowski Ireneusz       69        69
9 Kulpa Waldemar   63            63
10  Zajdel Krzysztof        61        61
11 Lisecki Michał           57   57
12  Mikulski Dariusz       53        53
13 Raducki Zbigniew       53       53
14 Kaczmarkiewicz Mirosław       50       50
15 Parada Robert             24 24
16 Michalski Arkadiusz     20         20
17 Niedźwiecki Karol     18         18

 

© Koło PZW Nr 46 INA w Stargardzie