Zawody spławikowe

Wyniki zawodów w dyscyplinie spławikowej „zakończenie sezonu”  w dniu 12.10.2019 r. rzeka Odra, Kanał Parnicki (Obwód nr 5)

L.P.

Imię i nazwisko

Nr start.

Łączna waga złowionych ryb (g)  Ilość zdobytych punktów  g = 1pkt.

Zajęte miejsce

1.

Arkadiusz Michalski

1

1390

1

2.

Grzegorz Michalski

8

1086

2

3.

Piotr Bryła

3

1044

3

4.

Medyński Jan

11

1034

4

5.

Marcin Szczepaniak

10

9750

5

6.

Ryszard Lewandowski

2

8500

6

7.

Krzysztof Bandach

5

8200

7

8.

Zbigniew Raducki

4

7760

8

9.

Tomasz Pawelec

7

7710

9

10.

Eugeniusz Arapinowicz

6

6904

10

11.

Robert Felisiak

9

5806

11


ZESTAWIENIE WYNIKÓW INDYWIDUALNYCH 2019 rok

RODZAJ ZAWODÓW: spławikowe o tytuł Mistrza Koła                   CHARAKTER: indywidualne

Lp.

Imię i nazwisko

I    T U R A
kanał Parnicki 23 marca

II   T U R A
j. Białe 27 kwietnia

III T U R A
j.Budzieszowskie 8 czerwca

Podsumowanie cyklu grant prix

Waga (g) pkt.

Ilośc pkt. w turze

Waga (g) pkt.

Ilośc pkt. w turze

Waga (g) pkt.

Ilośc pkt. w turze

Łącznie waga (g) pkt.

Łącznie pkt.

Zajęte miejsce

1.

Tomasz Pawelec

10310

1

5545

1

3195

3

19050

5

1

2.

Arkadiusz Michalski

5050

9

3325

2

4495

2

12870

13

2

3.

Krzysztof Bandach

7605

4

2340

6

2340

9

12285

19

3

4.

Zbigniew Terlecki

6790

5

1005

14

3010

4

10805

23

4

5.

Eugeniusz Arapinowicz

4870

11

3050

3

1790

11

9710

25

5

6.

Roman Terlecki

8200

2

2015

10

345

15

10560

27

6

7.

Roman Kwasnik

6230

6

1290

13

2085

10

9605

29

7

8.

Zbigniew Raducki

7875

3

1895

11

0

16

9770

30

8

9.

Bartosz Trociuk

6040

7

2135

7

0

16

8175

30

9

10.

Wojciech Lewandowski

0

25

2700

5

4545

1

7245

31

10

11.

Piotr Bryła

4175

12

2875

4

0

16

7050

32

11

12.

Grzegorz Terlecki

2575

20

2060

9

2780

5

7415

34

12

13.

Bronisław Zalewski

1930

22

2110

8

2610

7

6650

37

13

14.

Marcin Parka

5100

8

245

19

635

13

5980

40

14

15.

Jan Medyński

3925

13

920

15

1690

12

6535

40

15

16.

Marcin Sowa

4955

10

530

17

0

16

5485

43

16

17.

Krzysztof Zaręba

3365

16

1820

12

0

16

5185

44

17

18.

Marcin Szczepaniak

3695

15

1005

14

0

16

4700

45

18

19.

Ryszard Lewandowski

2945

19

0

23

2390

8

5335

50

19

20.

Robert Felisiak

3900

14

0

23

580

14

4480

51

20

21.

Józef Surma

0

25

0

23

2615

6

2615

54

21

22.

Jan Malcew

3335

17

0

23

0

16

3335

56

22

23.

Dawid Michalski

2970

18

0

23

0

16

2970

57

23

24.

Grzegorz Woźniak

0

25

715

16

0

16

715

57

24

25.

Kazimierz Krajewski

0

25

290

18

0

16

290

59

25

26.

Przemyslaw Kowalski

2195

21

0

23

0

16

2195

60

26

27.

Danuta Rogińska

0

25

245

19

0

16

245

60

27

28.

Zygmunt Gronek

0

25

245

19

0

16

245

60

27

29.

Piotr Chrobociński

1715

23

0

23

0

16

1715

62

28

30.

Grzegorz Szczerkowski

815

24

0

23

0

16

815

63

29


WYNIKI

zawodów wędkarskich  „Z OKAZJI DNIA DZIECKA” w dniu 2 czerwca 2019 r. stawy Stargard / Kluczewo

L.P.

Imię i nazwisko

Nr start.

Łączna waga złowionych ryb (g)  Ilość zdobytych punktów g = 1pkt.

Zajęte miejsce

Grupa wiekowa  6 – 9 lat

1.

Marcel Tomczyk

24

3480

1.

2.

Piotr Żaba

18

3400

2.

3.

Sara Demczuk

2

3050

3.

4.

Gabriela Demczuk

3

3050

3.

5.

Maja Lewandowska

32

3005

4.

6.

Dominik Pawlikowski

26

2950

5.

7.

Jan Bartoszewski

8

2830

6.

8.

Wojciech Wawrzyniak

16

2790

7.

9.

Eryk Cieplichiewicz

10

2625

8.

10.

Agata Mróz

34

2550

9.

11.

Błażej Baraniak

9

2310

10.

12.

Zuzanna Marianowska

22

2115

11.

13.

Antoni Zofiński

15

2020

12.

14.

Filip Rybaczuk

17

1970

13.

15.

Gracjan Grzelak

19

1830

14.

16.

Mateusz Lewczyński

23

1485

15.

17.

Maciej Dębski

35

920

16.

18.

Maria Rymankiewicz

12

820

17.

19.

Szymon Godlewski

5

595

18.

20.

Marcel Biba

25

515

19.

Grupa wiekowa  10-14 lat

21.

Dominika Grabowska

31

8670

1.

22.

Jakub Grabowski

4

4830

2.

23.

Gracjan Czerczak

30

4190

3.

24.

Piotr Budzik

29

3935

4.

25.

Malwina Mróz

13

3710

5.

26.

Maxsym Borkowski

28

2490

6.

27.

Jakub Szuber

7

1930

7.

28.

Łucja Zofińska

14

1630

8.

29.

Alan Kużmicz

6

1570

9.

30.

Marcel Poziemski

21

1430

10.

31.

Szymon Bielak

33

1170

11.

32.

Mikołaj Biba

11

855

12.


Wyniki zawodów w dyscyplinie spławikowej „zakończenie sezonu”  w dniu 13.10.2018 r. rzeka Odra, Kanał Parnicki (Obwód nr 5)

L.p.

Imię i nazwisko

Nr start.

Łączna waga złowionych ryb (g)

Ilość zdobytych punktów
g = 1pkt.

Zajęte miejsce

1.

Arkadiusz Michalski

3

12840

12840

1

2.

Jan Medyński

2

11520

11520

2

3.

Tomasz Pawelec

11

9150

9150

3

4.

Krzysztof Zaręba

9

7310

7310

4

5.

Zbigniew Raducki

5

6730

6730

5

6.

Piotr Bryła

10

6480

6480

6

7.

Eugeniusz Arapinowicz

13

6460

6460

7

8.

Marcin Szczepaniak

7

6320

6320

8

9.

Ryszard Lewandowski

12

5800

5800

9

10.

Roman Kwaśnik

14

4030

4030

10

11.

Robert Felisiak

6

3940

3940

11


ZESTAWIENIE WYNIKÓW INDYWIDUALNYCH 2018 rok

RODZAJ ZAWODÓW: spławikowe o tytuł Mistrza Koła                   CHARAKTER: indywidualne

Lp.

Imię i nazwisko

III  T U R A
kanał Parnicki

18 marca 2018

II  T U R A
j. Białe
14 kwietnia 2018

III  T U R A
zb. Sicina
12 maja 2018

Podsumowanie cyklu grant prix

Waga (g)

Ilośc pkt. za wagę

Ilośc pkt. w turze

Waga (g)

Ilośc pkt. za wagę

Ilośc pkt. w turze

Waga (g)

Ilośc pkt. za wagę

Ilośc pkt. w turze

Łącznie waga (g)

Łącznie pkt.

Zajęte miejsce

1.

Tomasz Pawelec

0

0

30

3020

3020

2

2010

2010

2

5030

34

1.

2.

Arkadiusz Michalski

0

0

30

3220

3220

1

1710

1710

4

4930

35

2.

3.

Krzysztof Bandach

0

0

30

2480

2480

4

2260

2260

1

4740

35

3.

4.

Piotr Bryła

0

0

30

2900

2900

3

1800

1800

3

4700

36

4.

5.

Wojciech Lewandowski

0

0

30

2300

2300

8

1680

1680

5

3980

43

5.

6.

Ryszard Lewandowski

0

0

30

2220

2220

9

1520

1520

7

3740

46

6.

7.

Grzegorz Terlecki

   

31

1900

1900

11

1630

1630

6

3530

48

7.

8.

Eugeniusz Arapinowicz

0

0

30

2430

2430

7

1040

1040

11

3470

48

8.

9.

Zbigniew Terlecki

   

31

2300

2300

8

1170

1170

10

3470

49

9.

10.

Bronisław Zalewski

0

0

30

2450

2450

6

390

390

19

2840

55

10.

11.

Marcin Szczepaniak

0

0

30

1710

1710

13

1010

1010

12

2720

55

11.

12.

Jan Medyński

0

0

30

1090

1090

19

1450

1450

8

2540

57

12.

13.

Krzysztof Zaręba

0

0

30

1420

1420

16

930

930

13

2350

59

13.

14.

Roman Kwaśnik

0

0

30

1750

1750

12

470

470

18

2220

60

14.

15.

Filip Szczęsny

0

0

30

1530

1530

15

600

600

16

2130

61

15.

16.

Piotr Miszczuk

   

31

2460

2460

5

   

30

2460

66

16.

17.

Bartosz Trociuk

0

0

30

2000

2000

10

   

30

2000

70

17.

18.

Hubert Kisiel

   

31

1900

1900

11

   

30

1900

72

18.

19.

Kazimierz Krajewski

   

31

300

300

28

720

720

14

1020

73

19.

20.

Zbigniew Raducki

0

0

30

1610

1610

14

   

30

1610

74

20.

21.

Marcin Parka

   

31

   

37

1300

1300

9

1300

77

21.

22.

Paweł Polak

0

0

30

1250

1250

17

   

30

1250

77

22.

23.

Dawid Michalski

   

31

1220

1220

18

   

30

1220

79

23.

24.

Grzegorz Woźniak

0

0

30

940

940

20

0

0

29

940

79

24.

25.

Józef Surma

0

0

30

830

830

21

   

30

830

81

25.

26.

Przemysław Kowalski

0

0

30

0

0

36

710

710

15

710

81

26.

27.

Krzysztof Wypych

0

0

30

680

680

22

   

30

680

82

27.

28.

Robert Parada

0

0

30

630

630

23

0

0

29

630

82

28.

29.

Łukasz Ragaman

0

0

30

470

470

25

0

0

29

470

84

29.

30.

Maksymilian Jażdżyk

   

31

   

37

560

560

17

560

85

30.

31.

Krzysztof Gronek

   

31

500

500

24

   

30

500

85

31.

32.

Zygmunt Gronek

   

31

440

440

26

   

30

440

87

32.

33.

Michał Szulc

   

31

380

380

27

   

30

380

88

33.

34.

Cezary Cejlowski

   

31

   

37

360

360

20

360

88

34.

35.

Andrzej Wolski

0

0

30

   

37

350

350

21

350

88

35.

36.

Hubert Wieczorkiewicz

0

0

30

280

280

29

   

30

280

89

36.

37.

Agata Zalewska

   

31

   

37

270

270

22

270

90

37.

38.

Robert Felisiak

0

0

30

   

37

200

200

23

200

90

38.

39.

Jakub Kisiel

   

31

240

240

30

   

30

240

91

39.

40.

Danuta Rogińska

   

31

   

37

0

0

29

0

97

40.

41.

Jakub Grycan

   

31

   

37

0

0

29

0

97

40.

42.

Łukasz Szczerbiński

   

31

   

37

0

0

29

0

97

40.

43.

Paweł Werla

   

31

0

0

36

   

30

0

97

40.

44.

Dariusz Werla

   

31

0

0

36

   

30

0

97

40.

45.

Adam Żelisko

   

31

0

0

36

   

30

0

97

40.

46.

Tobiasz Nowak

0

0

30

   

37

   

30

0

97

40.

47.

Jarosław Jabłoński

0

0

30

   

37

   

30

0

97

40.

48.

Tomasz Mróz

0

0

30

   

37

   

30

0

97

40.

49.

Ireneusz Truszkowski

0

0

30

   

37

   

30

0

97

40.


Wyniki zawodów w dyscyplinie spławikowej „zakończenie sezonu”  w dniu 14.10.2017 r. rzeka Odra, Kanał Parnicki (Obwód nr 5)

L.P.

Nazwisko i imię

Nr start.

Łączna waga złowionych ryb (g)

Ilość zdobytych punktów g = 1pkt.

Zajęte miejsce

1.

Eugeniusz Arapinowicz

1

14310

14310

1

2.

Arkadiusz Michalski

2

14150

14150

2

3.

Tomasz Pawelec

12

10650

10650

3

4.

Zbigniew Raducki

4

10180

10180

4

5.

Tobiasz Nowak

10

6920

6920

5

6.

Marcin Szczepaniak

3

5370

5370

6

7.

Krzysztof Wypych

5

5360

5360

7

8.

Roman Kwaśnik

8

5130

5130

8

9.

Maciej Rodowański

14

3680

3680

9

10.

Łukasz Ragaman

6

3140

3140

10

11.

Rafał Mikołajczyk

9

3050

3050

11

12.

Henryk Kapczyński

7

2390

2390

12

13.

Henryk Karpicki

11

2250

2250

13

14.

Jacek Zylgnerski

13

870

870

14


ZESTAWIENIE WYNIKÓW INDYWIDUALNYCH 2017 rok

RODZAJ ZAWODÓW: spławikowe o tytuł Mistrza Koła                                                                                                                                              CHARAKTER: indywidualne

(SPŁAWIKOWE, SPINNINGOWE, Itd.)                                                                                                                                                                              (INDYWIDUALNE, DRUŻYNOWE)

 

Lp. Nazwisko i Imię I    T U R A (kanał Parnicki) II   T U R A (zb. Sicina)

Waga łącznie (g)

(4+7)

Ilość pkt.

(5+8)

Zajęte miejsce
Numer start. Waga (g) Ilość pkt. Numer start. Waga (g) Ilość pkt.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1 Arapinowicz Eugeniusz
16 6650 2 14 5120
1
11770 3 1
2 Trociuk Bartosz
1 9630 1 6 1590 6 11220 7 2
3 Pawelec Tomasz
9 6070 4 11 2210 5 8280 9 3
4 Szczepaniak Marcin 13 6620 3 12 1340 8 7960 11 4
5 Ragaman Łukasz 15 2710 8 8 2630 3 5340 11
6 Lewandowski Wojciech 17 5540 5 9 1020 9 6560 14
7 Bryła Piotr 7 1490 14 3 2620 4 4110 18
8 Nowak Tobiasz     19 1 3430 2 3430 21
9 Surma Józef 3 1940 11 10 590 10 2530 21
10 Terlecki Roman 6 4110 6     17 4110 23 10
11 Zarucki Bogdan 14 2970 7 4 0 16 2970 23 11
12 Ochlik Tomasz 12 1610 13 16 370 11 1980 24 12
13 Chrobociński Piotr 5 2410 9     17 2410 26 13
14 Wożniak Grzegorz     19 2 1570 7 1570 26 14
15 Terlecki Zbigniew 8 2360 10     17 2360 27 15
16 Terlecki Grzegorz 2 1780 12     17 1780 29 16
17 Szczęsny Filip 18 630 17 15 320 12 950 29 17
18 Kołacki Mariusz 10 1140 15     17 1140 32 18
19 Kalitkiewicz Przemysław 4 660 16     17 660 33 19
20 Kapczyński Henryk 11 0 18 13 0 16 0 34 20
21 Raducki Zbigniew     19 5 0 16 0 35 21
22 Lemański Bolesław     19 7 0 16 0 35 21

© Koło PZW Nr 46 INA w Stargardzie