ZAWODY GRUNTOWE O TYTUŁ MISTRZA KOŁA – II TURA 11 WRZEŚNIA 2022

11 września 2022 roku na jeziorze Białym (Kiczarowo-Stodoła), przeprowadzone zostały zawody gruntowe. O wyznaczonej godzinie zebrało się 21 zawodników. Po odprawie technicznej i rozlosowaniu stanowisk, zawodnicy udali się na swoje miejscówki. Podczas zawodów panowała piękna letnio/jesienna pogoda. Łowiono głównie drobne płoteczki, krąpiki, leszczyki oraz pokaźny karaś złowiony przez kol. Ryśka. Atrakcją, niestety, okazały się szczupaki obcinające przypony z robakami.  Aby osiągnąć wynik, dający czołowe miejsce w zawodach, trzeba było się solidnie napracować. Dokonał tego kol. Arkadiusz Michalski łowiąc ryby o wadze 5000g, drugie miejsce zajął kol. Ryszard Lewandowski wynikiem 2777g, jako trzeci uplasował się kol. Grzegorz Michalski 2660g, czwarty kol. Krzysztof Zaręba 2450g, miejsce piąte kol. Piotr Bryła 2400g, szóste zajęli egzekwo kol. Rafał Ściężor i kol. Tomasz Pawelec wynikiem 1960g. Zwycięzcy zostali nagrodzeni bonami upominkowymi. Była to ostatnia, druga edycja zawodów gruntowych, podsumowująca cykl o tytuł Mistrza Koła. Kol. Arek zajmując w dwóch turach zawodów wysokie miejsca, zapewnił sobie prowadzenie w ogólnej klasyfikacji i został Mistrzem Koła INA 2022 roku w kategorii gruntowej. Gratulacje!