ZAWODY SPINNINGOWE (WIECZORNE) RZEKA ODRA 22 LISTOPADA 2019

22 listopada 2019 r. na rzece Odra (pomiędzy dworcem PKP a Trasą Zamkową) w Szczecinie, przeprowadzone zostały zawody wędkarskie (wieczorne) w dyscyplinie spinningowej. Do rywalizacji zgłosiła się rekordowa ilość, 46 zawodników. Po krótkiej odprawie technicznej, podczas której przedstawiono ogólne zasady i regulamin zawodów, zawodnicy udali się na wybrane przez siebie miejscówki, celem połowu. Podczas zawodów panowała iście jesienna, piękna pogoda, lekki wietrzyk, temperatura około 8oC, warunki były idealne do wędkowania. Zawodnicy podczas rywalizacji stosowali dwie metody połowu, drop-shot oraz z opadu. Skuteczniejsza okazała się metoda drop-szot o czym świadczą wyniki rywalizacji. Zawody trwały 3 godziny i zakończyły się zgodnie z planem o godz. 2200. Rywalizację wygrał podobnie jak w ubiegłym roku kol. Piotr Paluszkiewicz łowiąc dwa sandacze dł. 45 i 52 cm oraz okonia 25 cm, drugie miejsce zajął kol. Piotr Bryła łowiąc również dwa sandacze każdy po 50 cm, na trzecim miejscu uplasował się kol. Tobiasz Nowak łowiąc sandacza 58 cm, zdobywając jednocześnie nagrodę za największą rybę zawodów. Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe, nagrodzeni zostali również wszyscy zawodnicy, którzy złowili wymiarowe rybki (w sumie złowiono 14 szt.). Na zakończenie zawodów poczęstowano wszystkich uczestników pysznymi hamburgerami z barszczykiem. Zawody odbyły się w miłej atmosferze. Była to trzecia, ostatnia edycja zawodów spinningowych o tytuł Mistrza Koła. Tytuł ten zdobył kol. Jacek Solski, gratulacje!!! Na kolejne zawody spinningowe (wieczorne) zapraszamy w następnym miesiącu. Dokładny termin oraz szczegóły kolejnych zawodów ukażą się w zakładce komunikaty.