ZAWODY SPINNINGOWO/MUCHOWE 1 luty 2020

Prognozy pogody na dzień zawodów, nie zapowiadały się optymistycznie, ulewny deszcz przed godziną 7 potwierdził ten fakt. Jednak po porannej ulewie wypogodziło się, nawet przed południem na chwilkę pokazało się słoneczko. Można stwierdzić, wymarzona pogoda na drapieżnika. Do rywalizacji zgłosiło się 47 zawodników, w tym trzy kobiety oraz juniorek. Problemem dla startujących zawodników był wysoki stan wody powodujący duży uciąg. Trudne warunki odbiły piętno na wynikach. Troci ani łososia nie złowiono a rywalizację wygrali zawodnicy, którzy postawili na połów okonia.  Zawody wygrał kol. Przemysław Kowalski łowiąc 5 okoni długości 20-22 cm, drugie miejsce zajął kol. Mateusz Jaroszewski okoniem 26 cm. Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe. Przewidziane było premiowanie sześciu miejsc, więc pozostałe nagrody rozdano zawodnikom w drodze losowania. Zawody zakończono gorącym posiłkiem, bigosem z wkładką. Była to I tura zawodów cyklu grant prix o tytuł Mistrza Koła w dyscyplinie spinningowej, na kolejną zapraszamy w maju również na rzece Ina.