ZAWODY SPŁAWIKOWE O PUCHAR PREZESA KOŁA 30 CZERWCA 2018

30 czerwca 2018 roku na jeziorze Białym (Kiczarowo/Stodoła), odbyły się zawody spławikowe o Puchar Prezesa Koła. O wyznaczonej godzinie na łowisku stawiło się 16 zawodników. Po odprawie technicznej i rozlosowaniu stanowisk zawodnicy udali się na swoje miejscówki. Pogoda podczas zawodów nie wróżyła super wyników, wiał wiatr było pochmurnie, jednak zawodnicy, którzy odpowiednio przygotowani na połów, posiadający tzw. farta (odrobinę szczęścia) sprostali zadaniu zdobywając czołowe miejsca w klasyfikacji. Zawody wygrał kol. Piotr Bryła łowiąc ryby o łącznej wadze 4880g, drugie miejsce zajął kol. Arkadiusz Michalski wynikiem 4060g, jako trzeci uplasował się kol. Zbigniew Terlecki łowiąc 3780g. Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe. Nagrodę dodatkową, za największą rybę zawodów, zdobył zwycięzca zawodów kol. Piotr za złowienie lina długości 30 cm. Były to ostatnie zawody w dyscyplinie spławikowej organizowane przed przerwą wakacyjną/urlopową. Kolejne zawody w tej dyscyplinie (maraton spławikowy na zb. Sicina) planowane są na sierpień br. Zapraszamy do udziału w zawodach.