ZAWODY SPŁAWIKOWE O PUCHAR PREZESA KOŁA 22 CZERWCA 2019

Na jeziorze Białym (Kiczarowo/Stodoła), w dniu 22 czerwca br. odbyły się zawody spławikowe o Puchar Prezesa Koła. O wyznaczonej godzinie na łowisku stawiło się 23 zawodników (w tym jedna pani). Po odprawie technicznej i rozlosowaniu stanowisk zawodnicy udali się na swoje miejscówki. Pogoda podczas zawodów była iście letnia, słonecznie, bezwietrznie. Brały głównie płotki, leszczyki, zdarzały się nawet ciekawej wielkości karpie. Zawodnicy odpowiednio przygotowani na połów, posiadający duże doświadczenie, sprostali zadaniu zdobywając czołowe miejsca w klasyfikacji. Zawody wygrał kol. Tomasz Pawelec łowiąc ryby o łącznej wadze 5400g, drugie miejsce zajął kol. Arkadiusz Michalski wynikiem 5085g, jako trzeci uplasował się kol. Krzysztof Zaręba łowiąc 4910g, czwarte miejsce przypadło kol. Grzegorzowi Michalskiemu wynikiem 3830g piąty był kol. Wojciech Lewandowski 3345g. Zwycięzcy otrzymali bony upominkowe. Nagrodę dodatkową, za największą rybę zawodów, zdobył kol. Jan Medyński za złowienie karpia długości 31 cm. Były to ostatnie zawody w dyscyplinie spławikowej organizowane przed przerwą wakacyjno/urlopową. Kolejne zawody w tej dyscyplinie (maraton spławikowy na zb. Sicina) planowane są na sierpień br. Zapraszamy do udziału w zawodach.